fbpx

Retro tööriistakast koos Eesti käsitöö magusa ja tervisliku maiustustega

Retro tööriistakast kannab endas väärtust ja ajalugu. Objektile on ikka vaja minna ettevalmistatud ning tööriistakasti mahub nii haamer, naelad ja näpitsad.
Ole sina ka hästi ettevalmistanud kui lähed külla külakosti viima. Valmistanud Ats & Co OÜ

Kinkekomplekt sisaldab:
– Vineerist retro tööriistakast koos lgoga 
– Helde Kombucha Valge 
– Helde Kombucha Roheline
– Minna Mahe astelpaju marmelaad
– Minna Mahe vaarika marmelaad
– Minna Mahe mustika marmelaad

Kinkekomplekti võimalik muuta. Suuremate kogustele tee palun hinnapäring.

Helde Kombucha. Elus ja pastöriseerimata funktsionaalne jook.

Helde Kombucha on funktsionaalne elus jook, mis sünnib erinevatest hõrkudest teesortidest ning iidsest probiootilisest kombucha kultuurist ehk teeseenest (Medusomyces gisevii Lindau). Elus ja pastöriseerimata Helde Kombucha valmib vanu traditsioonilisi kääritusmeetodeid kasutades. Aeglane kääritamine rikastab jooki paljude kasulike bakterite ja pärmilistega. Meie teesegud pakuvad võimsaid antioksüdante ja olulisi toitaineid, mida võimendatakse kuuajalise kääritamisperioodi jooksul. Puhtad ja lihtsad koostisosad muundatakse puhastus- ja noorendamise toiteallikaiks.
See nõuab pruulimisprotsessis tunduvalt rohkem vaeva ja aega, kuid tulemuseks on hämmastavalt „elus” jook, mis kosutab keha ja värskendab vaimu!
 
Meie missiooniks on pruulida maitsvat ja kvaliteetset kombuchat.
Helde Pruulikojas sünnib kombucha käsitööna väikestes partiides. Kasutame vaid mahepäritolu toorainet ning meie joogid on ökomärgisega. Ei ole lisatud süsihappegaasi ega kunstlikke maitse- ja lõhnaaineid.

Hind:

39.50  +km