fbpx

Kõrge kvaliteediga Arpe Barcelona mikrofiiber rätik 75 x 126 cm

Digitaalprintimine võimaldab meil printida mis tahes pildi täisvärvilisena ja väga detailselt samamoodi, nagu näete seda oma kaameras või arvutis. See tähendab, et kingituste tegemiseks on see ideaalne trükitehnika, kuna saate kohandada rätikud oma klientidele konkreetse ja muljetavaldava disainiga! Foto kvaliteet.

Selle toote süsinikujalajälg on 76% väiksem kui samaväärsel puuvillal (Allikas: Ecoinvent 3.5). Meie mikrokiust rätikud, mis sisaldavad 30% R-PET-i (2,70 kg CO2 ekvivalenti), on jätkusuutlik toode (ACV ISO14040).
Lisaks säästavad keskkonda kodupesu ajal, võrreldes puuvillase rätikuga, kulutab vähem 58% energiat, 55% vett ja 40% vähem pesuainet.

– superkerge
– kiiresti kuivavast mikrofiiberkiust
– imab endasse kuni 7 korda enda massist suurema koguse vett
– mugav kasutada kõikjal, kus vajalik kompaktsus: reisil, matkal, trennis, rannas

Minimaalne tellimiskogus: 100 tk.
Suurus: 75 x 126 cm

Tootja: Arpe Barcelona
Tehas Barcelonas on sertifitseeritud vastavalt kõige olulisematele keskkonnajuhtimise (ISO14001) ja kvaliteedijuhtimise (ISO9001) rahvusvahelistele standarditele. Samuti on meil maailma juhtivad tootesertifikaadid; Oeko-tex Standard 100, ökomärgis, mis tõendab, et meie reklaamikohtades pole tervisele kahjulikke aineid. Nagu ka globaalne ringlussevõetud standardne sisu Global Recycled Standard (GRS)

Hinnad kogusele 100tk:

Ühepoolne print – 21,4 eur + km
Kahepoolne print – 27,5 eur + km

Hind:

19.40  +km