fbpx

Brasiilia Yerba Mate tee kinkekomplekt

Mate teed peetakse Argentiinas ja seda ümbritsevates riikides iidseks sõpruse joogiks ning igapäevaseks armastatud traditsiooniks. Nad rüüpuvad kuivatatud pudelkõrvitsast metallkõrrega (calebassest bombillaga) Yerba Mate puu nektarit, mida peetakse üheks parimaks joogiks planeedil. Erinevalt kohvist tulenevast tihti närvilisest ja äkilisest energiast pakub mate pikaajalist tegudele kannustavat ja mõtteselgust pakkuvat jõudu. Ideaalne hommikune ärataja ja hea tuju tekitaja!

Matet võib juua nii kuumalt kui ka külmalt, nii kohe pärast vee pealevalamist kui ka hiljem. Hea joogi valmistamiseks ja joomiseks on vaja kalebassi ja bombillat (spetsiaalset metallkõrt). Esmalt täidetakse kalebass ühe kolmandiku kuni poole ulatuses matepuruga. Sellele kallatakse külm vesi ja oodatakse, kuni vesi imendub. Seejärel valatakse segule keenud vesi, mille temperatuur on langenud 60–80 kraadini. Lastakse 2–5 minutit tõmmata ja mate on valmis.

Matet võib teha ka ainult külmast veest, aga siis peab sel laskma kauem seista. Kui juua matet külmalt, siis võib valmisjooki lisada jääd, tilgutada juurde sidruni– või apelsinimahla – selline tee kustutab janu, peletab väsimust, sobib hästi pärast füüsilist või vaimset pingutust. Mate joomisel on tähtis ka joomise kiirus. Kui juua seda kiiresti, mõjub see ergutavalt, kui väikeste sõõmudega päeva jooksul, mõjub see rahustavalt. Ühest kalebassitäiest lehepurust piisab umbes viie teejoogi tarbeks.

Kinkekomplekt sisaldab:

  • Yerba Mate tee 
  • Kalebass nõu
  • Spetsiaalne mate joogikõrs bombilla
  • Puidust kinkekarp matcha tarvituste hoiustamiseks
  • Teie ettevõtte logo kinkekarbil

Kinkekarbi kaanele võimalik lisada trips-traps trull mängulaud.

Kinkekomplekti tooteid võimalik muuta. Suuremate kogustele tee palun hinnapäring.

Hind:

42.00  +km